Řezání plexiskla

Plexisklo je plastický materiál, který se dá snadno tepelně i mechanicky zpracovávat. Díky tomu můžeme získat plexisklo na míru v různých tvarech. Pro dosažení co nejlepšího efektu využíváme při řezání plexiskla technologicky pokročilé stroje. Nabízíme řezání plexiskla laserem, pilou a také jeho leštění pomocí přírodních diamantů.


Přejděte na konfigurátor a naprojektujte si svůj tvar!

KLIKNĚTE SEM


Řezání plexiskla na míru – jakého tvaru můžeme dosáhnout?

Díky našemu pokročilému online konfigurátoru můžeme získat mnoho tvarů. Jak laserové řezání plexiskla, tak i řezání pilou umožňuje dosažení tvarů s rovnými nebo oblými hranami. Pomocí plexiskla si můžete navrhnout i písmena či číslice. Oba způsoby řezání plexiskla – laserem i pilou – mohou být využité pro desky různých tlouštěk. Oba způsoby umožňují řezání plexiskla s tloušťkou 2, 4 či až 20 mm. Velkou výhodou našeho konfigurátoru je automatické načítání ceny produktu po každé změně v projektu. Realizujeme také nadstandardní objednávky, které si vyžadují individuální nacenění.

Řezání plexiskla doma – proč je lepší rozhodnout se pro profesionální řez plexiskla?

Plexisklo se snadno zpracovává i ručně, proč se to tedy nevyzkoušet? V domácnosti se plexisklo nařezat nedá. Když se rozhodneme pro řezání plexiskla doma, nedosáhneme očekávaného efektu kvůli tomu, že nemáme správné nástroje. Řezání plexiskla domácím způsobem může vést ke zničení desky z plexiskla. Proto nedoporučujeme řezat plexisklo doma a navrhujeme profesionální technologická řešení, která poskytnou nejvyšší kvalitu výsledného prvku z plexiskla.

Řezání plexiskla – který způsob je nejlepší?

Jak jsme již zmiňovali, nabízíme řezání plexiskla laserem a také pilou. Oba tyto způsoby mají své výhody, proto se před rozhodnutím vyplatí seznámit se s charakteristikou obou technologií. Hrany plexiskla si navíc můžete nechat vyleštit.

Podrobný popis metod řezání plexiskla, které nabízíme, a strojů, které používáme, můžete najít na stránce strojový park.

Další informace o plexiskle

Podívejte se na desky z plexiskla, které nabízí společnost PlasticExpress

Váš prohlížeč není podporovaný!

Fungování konfigurátoru nemusí být správné. Pro správné zobrazení této stránky aktualizujte svůj prohlížeč

×