Řezání plný polykarbonát na míru

Nenabízíme jen řezání plexiskla – dalším materiálem dostupným na PlasticExpress.cz je plný polykarbonát. Jde o velmi odolný stavební materiál, který si u nás můžete koupit v průhledné (bezbarvé) verzi. Podobně jako plexisklo se dá přizpůsobit potřebám klienta, který si může vybrat jeho tvar či přidat do výsledného produktu otvory.

Čím řezat polykarbonát?

Plný polykarbonát řežeme pomocí dvou strojů – panelova pila (pravoúhelníky) a frézy (libovolný tvar). Dodržujeme nízké tolerance rozměrů, hrany po řezu jsou estetické a rovné. Doporučujeme profesionální řezání polykarbonátu na míru. Realizace řezu probíhá rychle, objednávky jsou připravené v průběhu max. 3 pracovních dnů.


Přejděte na konfigurátor a naprojektujte si svůj tvar!

KLIKNĚTE SEM


Co je plný polykarbonát?

Plný bezbarvý polykarbonát je termoplastický materiál získávaný procesem extruze – vytlačováním polykarbonátového granulátu. Poprvé byla technologie produkce polykarbonátu navržená v 50. letech 20. století. Od té doby se stal neobyčejně oblíbeným stavebním materiálem, jehož specifikace umožňuje jeho využití i v reklamě či průmyslu. Je dokonalou alternativou skla. Plný polykarbonát se využívá např. při výrobě zastřešení, ochranných krytů strojů, skel dopravních prostředků a všude tam, kde je potřeba lehký a zároveň odolný materiál.

Polykarbonátové desky – vlastnosti materiálu

Neobyčejně vysoká trvanlivost a odolnost vůči nárazům jsou vlastnosti, díky kterým je polykarbonát velmi často využívaný jako náhrada mnohem dražšího tvrzeného skla. Tento materiál je o něco měkčí než plexisklo, což znamená, že je snadnější ho poškrábat, Je to však vyvážené extrémní odolností vůči nárazům, vyšší než v případě plexiskla. Snadno se ohýbá, do určité míry dokonce i za studena. Díky svým vlastnostem nemůže být řezané laserem, a proto v PlasticExpress nabízíme službu frézování polykarbonátu na požadovaný tvar a rozměr. Materiál, který nabízíme, je z obou stran pokrytý ochrannou vrstvou anti-UV, zabezpečující odolnost povrchu vůči škodlivému slunečnímu záření, které by mohlo způsobit jeho zažloutnutí. Disponuje také osvědčením o tom, že není lehce hořlavý (kategorie B1 podle normy DIN 4102). Největší dostupné rozměry jsou 3x2 m–v těchto rozměrech se vyrábějí desky polykarbonátu.


Ceny polykarbonátových desek – kolik stojí?

V PlasticExpress neuvádíme pevnou cenu plného polykarbonátu za m2. Namísto toho nabízíme využití inovativního konfigurátoru, který zohledňuje množství objednaného materiálu a podle toho určuje také cenu nákupu. Díky tomu můžete mít jistotu, že dostanete nejlepší cenu bez ohledu na rozměry objednávky – výpočet ceny bude vždy výhodný. Na finální cenu polykarbonátu řezaného na míru má také vliv vybraná metoda zpracování – řezání polykarbonátu pilou je levnější než frézování, má však své limity. Pouze frézování umožňuje získat libovolný tvar zboží a také realizovat nestandardní poptávky. Také dostupnost různých tlouštěk plného polykarbonátu – od 2 mm přes 6 mm, 8 mm, až do 10 mm – dovoluje přizpůsobit produkt individuálním potřebám každého klienta.

Plný polykarbonát online – vsaďte na Plastic Express!

PlasticExpress je jediný internetový obchod, který umožňuje kompletní personalizaci produktu, nabízí okamžité nacenění a přizpůsobuje cenu za m2 velikosti objednávky. Další výhodou objednávání materiálů řezaných na míru u nás je přístup k modernímu strojovému parku, který nabízí různé metody zpracování, jako např. frézování plného polykarbonátu či také realizaci nestandardních poptávek podle souborů od klienta.

Podrobný popis metod řezání polykarbonátu, které nabízíme, a využívaných strojů, můžete najít na stránce strojový park.

Zkontrolujte dostupné tloušťky polykarbonátu

Další informace o polykarbonátu

Váš prohlížeč není podporovaný!

Fungování konfigurátoru nemusí být správné. Pro správné zobrazení této stránky aktualizujte svůj prohlížeč

×